Trafiłem do Marcina z polecenia z bólami piszczeli nawracającymi po treningach. Po dokładnym badaniu i wywiadzie Marcin dobrał mi wkładki ortopedyczne, w których biegam już ponad pół roku. Zupełnie inny komfort funkcjonowania, na początku tylko trenowałem w nich a teraz mam je we wszystkich butach non stop. Moje nogi poddawane są ogromnym przeciążeniom, wkładki dają dodatkową amortyzację i stabilizację stopy. Odkąd w nich trenuje zniknęły moje problemy z piszczelami i poprawiłem swoje wyniki 🙂 Nie wyobrażam sobie biegania bez wkładek. Polecam!!!

PiotrekOpinia z portalu Znanylekarz.pl

Zdecydowanie polecam! Trafiłam do Pana Marcina ledwo chodząc. Moje plecy odmówiły posłuszeństwa (uszkodzenie krążka) i nie byłam w stanie normalnie funkcjonować. Dodatkowo – silny ucisk na nerw kulszowy! Wszystkie ruchy były bardzo bolesne. Po kilku tygodniach dość intensywnej terapii wszystkie objawy zniknęły. 100% skuteczniści, doskonały specjalista!

PatrycjaOpinia z portalu Znanylekarz.pl

Doświadczenie, wiedza, empatia tak mogę ocenić tego fizjoterapeutę. Pomógł mi w cieśni kanału nadgarstka. Bardzo skuteczna terapia minęły już 3 miesiące od ostatniej wizyty i jak do tej pory nie ma śladu choroby. Nadmienię jeszcze, że Marcin wyleczył mojego ojca z dyskopatii. Można powiedzieć, że jest to już terapeuta rodzinny 🙂 Zdecydowanie godny polecenia.

Mon RybaOpinia z portalu Znanylekarz.pl

Dobry fachowiec wie co robi, działa metodycznie i bardzo logicznie. Bylem zakwalifikowany do operacji kręgosłupa dzięki p. Marcinowi okazała się ona zbędna. Na duży plus muszę zaliczyć to że doskonale wytłumaczył mi mój problem i dokładnie poinformował o tum co będziemy robić. Podczas terapii czułem się bezpiecznie i dokładnie wiedziałem co się ze mną dzieje. Dostałem tez wiele praktycznych wskazówek dzięki którym wiem już jak postępować na co dzień żeby ustrzec się nawrotu dyskopatii. Zdecydowanie polecam tego terapeutę.

Marek HilarekOpinia z portalu Znanylekarz.pl

Marcin Bacia ma super podejście do pacjentów, zaangażowany w pracę. Ma dużą wiedzę i jest bardzo profesjonalny, polecam!

OlgaOpinia z portalu Znanylekarz.pl

Moja przygoda z dolegliwościami kręgosłupa zaczęła się w listopadzie ubiegłego roku. Straciłem czucie w lewej nodze, a co za tym idzie, również siłę mięśniową – przyczyna: wielopoziomowa dyskopatia. Po wykonaniu rezonansu lekarz (neurochirurg) stwierdził, iż moje szanse na wyjście z tego bez operacji są nikłe, lecz po dokładnym wywiadzie zasugerował próbę podjęcia rehabilitacji – wtedy właśnie trafiłem do Pana Marcina, który dosłownie uratował moje zdrowie. Po dużym bólu w odcinku lędźwiowym, utracie czucia w lewej nodze oraz degeneracji nerwu kulszowego nie ma już śladu. Osoba wyrozumiała, o ogromnych kompetencjach i, co ważne, dużej cierpliwości i zapale do pracy – Panie Marcinie dziękuję… Pozdrawiam, Łukasz.

ŁukaszOpinia z portalu Znanylekarz.pl

Dziękuję za udaną terapię. Miło po wielu tygodniach pozbyć się uciążliwego bólu. Do P. Marcin trafiłem po zupełnie nie udanej terapii u jednego z mocno ogłaszających się w internecie „specjalistów”. Po nie udanej terapii przestraszony poszedłem do lekarza, który polecił mi Marcina jako ostatnie koło ratunkowe. Miałem powiedziane jak się u niego nie uda to operacja kręgosłupa. Całe szczęście udało się i operacji nie ma i myślę, że nie będzie. Dzięki za pomoc, wdzięczny Pacjent.

PawełOpinia z portalu Znanylekarz.pl

Dobry fachowiec. Konkretny, rzetelny, uczciwy. Nie naciąga na niepotrzebne wizyty. Mój problem z kręgosłupem szybko zdiagnozował, przeprowadził efektywną terapię i udzielił instrukcji do domu. Lekarz, u którego byłam przed wizytą u p. Marcina potrafił tylko przepisać mi leki co oczywiście w niczym nie pomogło. Oby więcej takich specjalistów.

Marta R.Opinia z portalu Znanylekarz.pl

Do Pana Marcina trafiłem z polecenia. Dzięki zastosowanej terapii zostałem wyprowadzony z dużej dyskopatii w odcinku lędźwiowym. Na duży plus zaliczam wysoką wiedzę i umiejętność jej przekazania, cierpliwość i dobre planowanie terapii. Dziękuję, Marek.

Gajewski MarekOpinia z portalu Znanylekarz.pl

Serdecznie polecam! Fachowa i rzetelna opieka, dzięki której mój kręgosłup mógł wrócić do normalnej aktywności, a ja mogę wreszcie wykonywać swoją pracę bez poprzednich obciążeń.  Atutem jest przyjazna atmosfera oraz gotowość do odpowiedzi na wszelkie pytania.

Katarzyna Danys – LasekArcheolog