MAJÓWKA Z JOGĄ

DLA KRĘGOSŁUPA

W GÓRACH

BRENNA

DOLINA LEŚNICY

SKI & SPA RESORT

28 KWIETNIA – 3 MAJA 2023

5 noclegów – 6 dni ćwiczeń

10 sesji jogi dla kręgosłupa!

MAJÓWKA Z JOGĄ DLA KRĘGOSŁUPA W GÓRACH

MAJÓWKA Z JOGĄ

DLA KRĘGOSŁUPA

W GÓRACH

BRENNA

DOLINA LEŚNICY

SKI & SPA RESORT

28 KWIETNIA – 3 MAJA 2023

5 noclegów – 6 dni ćwiczeń

10 sesji jogi dla kręgosłupa!

MAJÓWKA Z JOGĄ

DLA KRĘGOSŁUPA

W GÓRACH

BRENNA

DOLINA LEŚNICY

SKI & SPA RESORT

28 KWIETNIA – 3 MAJA 2023

5 noclegów – 6 dni ćwiczeń

10 sesji jogi dla kręgosłupa!


W trakcie 6 dniowego pobytu, będziemy zajmować się przeciwdziałaniem skutkom długotrwałego siedzenia oraz innych przeciążeń układu ruchu, wynikających z życia w ciągłym napięciu fizycznym i psychicznym.

Ćwiczymy 2 razy dziennie po 1,5 godziny. Nasz system ćwiczeń oparty będzie na metodzie jogi kundalini. Jest to bardzo popularny i niezwykle uniwersalny system ćwiczeń, którego praktykę można rozpocząć w każdym etapie życia, niezależnie od wieku i aktualnej kondycji fizycznej.

Nasze ćwiczenia koncentrować się będą na leczeniu i profilaktyce bólu i zespołów napięciowych układu ruchu.

Odpowiednia stabilizacja, stosunek do grawitacji, timing (element czasowy!), oddech – to główne komponenty pracy. Skupimy się na przekierowaniu ruchu przepływu krwi, limfy, impulsów nerwowych, uwagi i energii z miejsc przeciążonych do tych zamrożonych w naszym ciele.
Efektem jest ożywienie we wszystkich rejonach. Warto poświęcić kilka godzin dla siebie, by wspólnie: odciążyć przeciążone – działa przeciwbólowo, odmrozić zamrożone – działa psychoterapeutycznie, by od dolnych pleców rozpocząć przywracanie lekkości życia!

Brenna

Brenna to urocza górska miejscowość, położona w województwie śląskim w dolinie rzeki Brennicy, otoczona malowniczymi szczytami Beskidu Śląskiego pomiędzy Ustroniem a Szczyrkiem. Brenna jest doskonałym miejscem do wypoczynku w ciszy i otoczeniu przyrody. Latem do dyspozycji turystów są przepiękne szlaki górskie, zarówno do biegania jak i spacerów. Miłośnicy dwóch kółek znajdą tu aż 10 specjalnie przygotowanych szlaków rowerowych o różnorodnej trudności oraz wypożyczalnię rowerów. Ponadto znajduje się tu jedno z nielicznych w Polsce obserwatoriów nietoperzy, ośrodki jazdy konnej, muzea i zabytki regionalne.

Zimą Dolina Leśnicy oferuje blisko 2 km dośnieżanych i naświetlonych tras narciarskich, które stanowią część kompleksu.

Co będziemy robić

W cenie pobytu 

Joga Dla Kręgosłupa – 10 sesji x 1,5h

Motywem przewodnim naszego obozu będzie praca nad ciałem i jego blokadami. Zajmiemy się kompensacją negatywnych czynników oddziałujących na kręgosłup i plecy. Skupimy się w głównej mierze na dolnej partii kręgosłupa, ale nie pominiemy przy tym reszty ciała. Ćwiczenia są tak dobrane aby każdy, niezależnie od stopnia wytrenowania mógł je wykonywać. Ważnym elementem będzie aspekt edukacyjny. Zależy nam aby uczestnicy i uczestniczki naszego turnusu mogli wynieść z niego umiejętność podobnego treningu, samodzielnie w warunkach domowych, przez cały rok. Zajęcia prowadzone są przez doświadczoną instruktorkę jogi. Jest to specjalistka z kilkunastoletnim doświadczeniem w pracy z ciałem na bazie jogi.

Warsztaty z technik autoterapii bólu pleców – jeden panel warsztatowy wykład + praktyka. Bez ograniczeń czasowych, zakończymy po ostatnim pytaniu uczestników.

Kolejnym elementem będą szkolenia w formie wykładów i praktycznych warsztatów z technik autoterapii zespołów bólowych kręgosłupa i pleców. Zostaną przedstawione w przystępnej formie najczęściej występujące czynniki bólu pleców m.in. dyskopatia, zaburzenia stawowe, ból pochodzenia więzadłowego. Następnie uczestnicy poznają metody radzenia sobie z tymi specyficznymi dysfunkcjami. Kontekst warsztatów powstał na bazie kilkunastu lat pracy klinicznej fizjoterapeuty który je Państwu przedstawi. Są to po prostu problemy z którymi zmaga się większość pacjentów gabinetów fizjoterapeutycznych. Teraz będziecie mogli je poznać i dowiedzieć się jak sobie z nimi poradzić.

Strefa spa

Do dyspozycji naszych gości będzie strefa spa na terenie zakwaterowania: kryty basen z biczami wodnymi, jacuzzi, sauna parowa i sucha, siłownia.

Dodatkowo płatne

Każdy uczestnik będzie mieć możliwość odpłatnych indywidualnych konsultacji z fizjoterapeutą, na miejscu będzie można skorzystać również z masażu. Jednakże te dwa ostatnie elementy będą już dodatkowo płatne.

Warsztaty Zdrowotne
Warsztaty Zdrowotne

Nauka technik autoterapeutycznych, sposobów rozpoznawania rodzaju bólu i radzenia sobie z nim w warunkach domowych. Dawka teorii i bogatej praktyki. Dowiesz się co robić aby samemu wyleczyć najczęściej występujące zespoły bólowe w dolnej części kręgosłupa i pleców.

Konsultacje Fizjoterapeutyczne
Konsultacje Fizjoterapeutyczne

Indywidualne konsultacje z doświadczonym fizjoterapeutą klinicznym, specjalizującym się terapii kręgosłupa i pleców.

Masaże
Masaże

Będziesz mógł skorzystać z masażu leczniczego dowolnej części ciała.

SPA
SPA

Przez cały pobyt będą do Twojej dyspozycji: kryty basen, jacuzzi, sauny sucha i parowa, siłownia.

Turystyka
Turystyka

W okolicy znajduje się wiele szlaków do turystyki pieszej i rowerowej. Nieopodal miejsca zakwaterowania znajduje się wypożyczalnia rowerów górskich. Ponad to znajdziesz tu muzea i liczne zabytki regionalne.

Joga Dla Kręgosłupa
Joga Dla Kręgosłupa

10 sesji jogi dla kręgosłupa. Kompensacja, rozluźnienie, wzmocnienie, edukacja. To będzie przyświecać naszym ćwiczeniom. Wszystko pod okiem doświadczonej instruktorki jogi.

Skontaktuj się z nami 

w celu omówienia szczegółów

  Imię

  E-mail

  Telefon

  Temat

  Wpisz wiadomość


  Jesteśmy do Twojej dyspozycji

  Telefon: 510971426

  Prowadzący

  Laura Sommer - Szpalerska

  Dyplomowana instruktorka jogi i rekreacji, dla dorosłych (m.in. certyfikowany Nauczyciel Jogi Kundalini KRI
  Research Institute) oraz jogi dla dzieci, muzykoterapii
  organicznej. Ukończyła szkołę
  muzyczną w klasie fletu. Zajęcia prowadzi przy użyciu
  różnorodnych materiałów oraz instrumentów
  archaicznych i klasycznych (gongi: wietrzny, Tam Tam),
  misy tybetańskie, dzwonki Koshi, flety.
  Jej pasją zawodową jest praca muzyko i kinezyterapeutyczna oraz innowacje w edukacji, w tym trening uważności.

  Marcin Bacia

  Fizjoterapeuta, Terapeuta Manualny, Specjalista Terapii Neurodynamicznej.

  W trakcie 16 letniej praktyki klinicznej pomógł tysiącom chorym w dolegliwościach bólowych układu ruchu, współpracuje z cenionymi neurochirurgami w zakresie terapii schorzeń kręgosłupa. Na codzień prowadzi gabinet fizjoterapii w Warszawie. Nie lubi mówić o sobie, na temat swoich kompetencji woli słowa pacjentów i wyrażane przez nich opinie.

  W Brennej poprowadzi Warsztat z autoterapii zespołów bólowych kręgosłupa, oraz konsultacje fizjoterapeutyczne.

  Ramowy plan pobytu

  Dzień 1 (28.04.23)

  1. Zakwaterowanie uczestników od godziny 16
  2. Joga Dla Kręgosłupa sesja popołudniowa godzina 17-18:30
  3. Kolacja godzina 19
  4. Oficjalne powitanie uczestników przez organizatorów, sprawy organizacyjne około godziny 21

  Dzień 2-5 (29.04.-02.05.23)

  1. Joga Dla Kręgosłupa godzina 8-9:30
  2. Śniadanie godzina 9:45
  3. Joga Dla Kręgosłupa sesja popołudniowa  godzina 17-18:30
  4. Obiadokolacja   godzina 19 (zupa w bemarze, 2 ciepłe dania gorące w podgrzewaczach z dodatkami, zimna płyta)

  Dzień 6  (03.05.23)

  1. Joga Dla Kręgosłupa godzina 8-9:30
  2. Śniadanie godzina 9:40
  3. Wymeldowanie do godziny 11

  Warsztaty z technik autoterapii zespołów bólowych kręgosłupa odbędą się drugiego lub 3 dnia o godzinie 14, zakończenie warsztatów po ostatnim pytaniu uczestników.

  Konsultacje/zabiegi fizjoterapeutyczne i masaże (dodatkowo płatne) mogą odbywać się każdego dnia, zapisy przyjmowane będą na bieżąco na miejscu.

  Przedstawiony plan dnia docelowo może nieznacznie różnić się godzinami.

  Zakwaterowanie

  Będziemy w ośrodku Dolina Leśnicy Sky&Spa. To komfortowy obiekt rekreacyjno wypoczynkowy. Do dyspozycji gości znajdują się tu wygodne pokoje z łazienkami, wybrane pokoje posiadają prywatne tarasy z widokiem na góry. Ponadto dla naszych gości przewidziane jest bezpłatne korzystanie z sauny suchej i parowej, basenu, jacuzzi oraz siłowni, które znajdują się na terenie ośrodka.

  Oferujemy następujące warianty noclegów

  Pokoje w budynku hotelowym

  Pokoje znajdujące się w kameralnym, 2 kondygnacyjnym, 12 pokojowym, budynku hotelowym.
  We wszystkich znajdują się łóżka jednoosobowe, biurka, komody, szafy, zestawy do parzenia napojów gorących oraz łazienki z kabinami prysznicowymi.
  W pokojach studio dodatkowo znajduje się 2 osobowa kanapa. Wszystkie pokoje znajdują się w zasięgu bezprzewodowego internetu.

  Pokój 2 osobowy - ekonomy

  Pow. 16 m2. Pokój z oddzielnym wejściem i widokiem na ogród wyposażony jest w 2 łóżka pojedyncze oraz telewizor z dostępem do kanałów satelitarnych, łazienka z ręcznikami, zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz woda mineralna.

  KOSZT POBYTU 

  2 osoby w pokoju – 2360 PLN/osobę

  Pokój 3 osobowy - studio

  Pokoje studio są zlokalizowane na pierwszym piętrze i składają się z 2 pomieszczeń. Polecamy je dla grup 3 osobowych.

  Pokój z oddzielnym wejściem i widokiem na ogród wyposażony jest w 2 łóżka z możliwością złączenia + rozkładana kanapa w drugim pokoju, telewizor z dostępem do kanałów satelitarnych, łazienka z ręcznikami, zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz woda mineralna.

  KOSZT POBYTU 

  3 osoby w pokoju – 2350 PLN/osobę

  2 osoby w pokoju – 2600 PLN/osobę

  Pokój 2 osobowy - standard

  Pow. 16 m2. Pokój z tarasem, wyposażony jest w 2 łóżka pojedyncze, telewizor z dostępem do kanałów satelitarnych, łazienka z ręcznikami, zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz woda mineralna.

  KOSZT POBYTU 

  2 osoby w pokoju – 2470 PLN/osobę

  Pokoje w budynku SPA

  Pokoje znajdujące się w kameralnym, 2 kondygnacyjnym, 12 pokojowym, budynku hotelowym z bezpośrednim dostępem do strefy SPA. 
  We wszystkich znajdują się łóżka jednoosobowe, biurka, komody, szafy, zestawy do parzenia napojów gorących oraz łazienki z kabinami prysznicowymi.
  W pokojach studio dodatkowo znajduje się 2 osobowa kanapa. Wszystkie pokoje znajdują się w zasięgu bezprzewodowego internetu.

  Pokój superior 2 osobowy z możliwością dostawki dla 3 osoby

  Wyposażenie: 2 łóżka jednoosobowe ( z możliwością ich złączenia), 1 kanapa rozkładana, biurko, krzesła, stolik okolicznościowy, fotele, szafa, telefon, telewizor, zestaw do parzenia kawy i herbaty, łazienka z kabiną prysznicową.

   

  KOSZT POBYTU 

  2 osoby w pokoju – 2590 PLN/osobę

  3 osoby w pokoju – 2480 PLN/osobę

  Szczegóły płatności i rezerwacji pobytu

  Cennik

  CENNIK PODSTAWOWY

  POKÓJ 2 OSOBOWY STANDARD 

  2 osoby w pokoju – 2470 pln/osobę

  POKÓJ W OSOBOWY EKONOMY

  2 osoby w pokoju- 2360 pln/osobę

  APARTAMENT 2 POKOJOWY TYPU STUDIO 

  3 osoby w pokoju – 2350 PLN/osobę

  2 osoby w pokoju – 2600 PLN/osobę

  OPŁATA MIEJSCOWA – 10 pln/osobę za pobyt

  DOPŁATA ZA ZWIERZĘ DOMOWE – 80 PLN/POBYT – zakwaterowanie ze zwierzętami możliwe jest tylko w pokojach w budynku hotelowym.

  USŁUGI DODATKOWE

  KONSULTACJE FIZJOTERAPEUTYCZNE/MASAŻE  – 180 PLN/50 MIN

  Podstawowy koszt pobytu zawiera: 

  Zakwaterowanie w wybranym wariancie noclegowym;

  Wyżywienie: śniadanie w formie bufetu + obiadokolacja – zupa w bemarze, 2 ciepłe dania gorące w podgrzewaczach z dodatkami, zimna płyta.

  Sesje Jogi Dla Kręgosłupa – łącznie 10 sesji;

  Warsztat autoterapii zespołów bólowych kręgosłupa – odbędą się dwa spotkania po około 1,5 h

  Korzystanie ze strefy SPA na terenie ośrodka do dyspozycji gości – sauna sucha i mokra, basen, jacuzzi

  Dodatkowo płatne: 

  Konsultacje i zabiegi fizjoterapeutyczne – 180 pln/50 minut

  Masaże – 180 pln/50 minut

  Opłata miejscowa, zgodnie z taryfikatorem gminy Brenna – 10 pln/pobyt

  W celu rezerwacji pobytu należy:

  • Zgłosić chęć udziału organizatorowi poprzez formularz na stronie internetowej FORMULARZ REZERWACJI POBYTU
  • Dokonać płatności za wybrany wariant noclegowy na konto organizatora: mbank 02 1140 2004 0000 3102 7653 1273
   • Przedpłata 40% kosztów pobytu.
   • Pozostała kwota w dniu zakwaterowania, gotówką lub kartą płatniczą.

  Odwołanie pobytu

  1. Bezpłatne odwołanie pobytu i zwrot pełnej kwoty zadatku, możliwe jest do 30 dni przed rozpoczęciem turnusu, to jest do dnia 28 kwietnia 2023 r.
  2. Zgłaszającemu nie przysługuje zwrot zadatku, jeżeli odwoła pobyt po dniu 28 kwietnia 2023 r.
  3. W przypadku odwołania wyjazdu przez uczestnika po dniu 28 kwietnia 2023r. istnieje możliwość przełożenia wyjazdu na inny termin (pod warunkiem dostępności miejsc).

  Gwarancja COVID

  Gwarantujemy 100% zwrot kwoty zadatku w przypadku wprowadzenia obostrzeń pandemicznych, z powodu których będziemy zmuszeni zrezygnować z organizacji obozu.

  DOŁĄCZ DO NAS!

  W celu rezerwacji miejsca wypełnij formularz rezerwacji pobytu

   Imię i nazwisko osoby zgłaszającej

   E-mail

   Numer telefonu

   Ulica

   Numer budynku/mieszkania

   Kod pocztowy

   Miejscowość

   Liczba uczestników

   Osoba towarzysząca

   Wybierz swój pokój

   Rodzaj zakwaterowania

   Zwierzę domowe

   Potwierdź zapoznanie się z naszym regulaminem pobytu

   Zapoznałem się z treścią regulaminu pobytu i akceptuję jego postanowienia. Regulamin pobytu  Potwierdź zapoznanie się z naszą polityką przetwarzania danych osobowych Zapoznałem się z klauzulą informacyjną o polityce przetwarzania danych osobowych i RODO. Polityka przetwarzania danych osobowych i RODO 

    

   Regulamin

   Warsztaty Joga Dla Kręgosłupa 28 kwietnia – 3 maja 2023 roku
   Brenna, Dolina Leśnicy Sky&Spa Resort

    

   1. Dane organizatora warsztatów: Fizjoporadnia sp. z o.o., Ul. Michałowskiego 6/83, 58-309 Wałbrzych, NIP 886-299-43-33, Regon, 3657150121. Adres gabinetu fizjoterapii: ul. Świętokrzyska 35, lok. 172, 00-053 Warszawa.
   2. Termin i miejsce organizacji warsztatów: 28 kwietnia – 3 maja 2023 roku
    Dolina Leśnicy SKI & SPA RESORT, 43-438 Brenna, ul. Leśnica 15

   a. Zakwaterowanie w pokojach hotelowych 28 kwietnia 2023 r. od godziny 16,

   b. wymeldowanie uczestników z pokoi hotelowych  3 maja 2023 r. do godziny 11.

   3. W ramach uczestnictwa w turnusie uczestnikowi przysługuje:

   a. Zakwaterowanie w wybranym pokoju hotelowym.
   b. Posiłki: śniadania w formie szwedzkiego stołu i obiadokolacje zupa w bemarze, 2 ciepłe dania gorące w podgrzewaczach z dodatkami, zimna płyta.
   c. Sesje jogi dla kręgosłupa: łącznie 10 sesji po 1,5 godziny. W dniu zakwaterowania – regeneracyjna sesja wieczorna, czas trwania 1,5h, w dniu wymeldowania sesja poranna 1,5 h,
   w pozostałe dni pobytu dwie sesje każdego dnia, trwające min. 1,5 h.
   d. Korzystanie z hotelowej strefy spa (sauna sucha i parowa, basen, jacuzzi), siłownia.
   e. Warsztat z technik autoterapii i profilaktyki zespołów bólowych kręgosłupa.

   4.  Opłaty

   Typ pokoju Liczba osób
   w pokoju
   Cena za osobę
   Pokój Superior
   2 2590
   3 2480
      Pokój Economy
   2 2360
   Pokój 3 os. Studio
   2 2600
   3 2350
   Pokój Standard
   2 2470
   Dodatkowe koszty
   Konsultuacje Fizjoterapeutyczne/Masaże 180/50 minut
   Oplata miejscowa 10 pln/pobyt
   Dopłata do zwierzęcia domowego 80 pln/pobyt Pokoje hotelowe (standard, economy, apartament 2 pokojowy).

    

   5. Warunki rezerwacji i płatności

   W celu dokonania rezerwacji należy:

   a) zgłosić chęć udziału organizatorowi mailowo: rezerwacja@fizjoporadnia.pl, telefonicznie: 510971426, przez formularz na stronie internetowej organizatora, dostępny tuta: Formularz rezerwacji pobytu z określeniem:

   • imienia i nazwiska każdego zgłaszanego uczestnika;
   • rodzaju pokoju;
   • liczby osób;
   • numer telefonu kontaktowego;
   • adres zamieszkania/zameldowania.

   b) Dane osoby wpłacającej zadatek: Imię, Nazwisko, adres zamieszkania/zameldowania muszą być zgodne z danymi osobowymi widniejącymi w przelewie bankowym.

   c ) Wpłacić zadatek 40% całkowitych kosztów pobytu, na rachunek organizatora,
   mBank 02 1140 2004 0000 3102 7653 1273, wpłata zadatku jest warunkiem koniecznym do dokonania wiążącej rezerwacji pobytu.Pozostałą kwotę za pobyt należy uiścić najpóźniej w dniu 28. 05. 2023 roku, przelewem na konto organizatora mBank 02 1140 2004 0000 3102 7653 1273, gotówką lub kartą płatniczą w dniu zakwaterowania w ośrodku.

   6. Warunki rezygnacji

   a. Bezpłatne odwołanie pobytu i zwrot pełnej kwoty zadatku, możliwe jest do 30 dni przed rozpoczęciem turnusu, to jest do dnia 28.03.2023 r.
   b. Zgłaszającemu nie przysługuje zwrot zadatku, jeżeli odwoła pobyt po dniu 28.03.2023 r.

   c. Organizatorowi przysługuje prawo do odwołania imprezy z powodu czynników od niego niezależnych (klęski żywiołowe, pandemie i inne wyczerpujące znamiona działania siły wyższej).
   d.  Organizator ma prawo odwołania turnusu z powodu zbyt małej grupy uczestników, nie później niż 14 dni przed datą rozpoczęcia obozu.

   8. W sytuacjach życiowych, związanych z działaniem siły wyższej, organizator ma prawo odwołać imprezę, zmienić jej termin, zmienić kadrę instruktorską na profesjonalistów z proporcjonalnymi kompetencjami do tych, którzy byli znani uczestnikowi w dniu rezerwacji pobytu.

   9. W przypadku odwołania turnusu przez organizatora, lub w wyniku działania siły wyższej, uczestnikowi przysługuje 100% zwrot poniesionych kosztów, a organizator zobowiązanych jest do ich zwrotu w terminie 7 dni od dnia odwołania wydarzenia, na rachunek bankowy uczestnika.

   10. Uczestnik oświadcza, iż jest świadomy udziału w zajęciach, które mają charakter ćwiczeń fizycznych i ponosi pewne ryzyko wynikające z tych ćwiczeń. Zna swój stan zdrowia i udział w zajęciach zgłasza na swoją odpowiedzialność.

   11. Wszelkie spory pomiędzy uczestnikiem a organizatorem w pierwszej kolejności będą rozwiązywane na drodze polubownej. W przypadku wyczerpania polubownej formy rozwiązywania sporów, sądem właściwym do ich rozstrzygnięcia, będzie sąd właściwy dla miasta stołecznego Warszawy w Warszawie.

   12. Uczestnik zapoznał się z klauzulą informacyjną o polityce przetwarzania danych osobowych i rodo. 

   Sprawdź na mapie

   Majówka z Jogą Dla Kręgosłupa

   28 kwietnia – 3 maja 2023 r.

   Dolina Leśnicy Sky&Spa Resort

   Leśnica 153, 43-438 Brenna

   Skontaktuj się z nami 

   w celu omówienia szczegółów

    Imię

    E-mail

    Telefon

    Temat

    Wpisz wiadomość


    Jesteśmy do Twojej dyspozycji

    Telefon: 510971426