Rehabilitacja Ursynów

 

Indywidualna terapia

Pracujemy wyłącznie w modelu indywidualnym. Oznacza to, że przez cały zabieg terapeuta poświęca pacjentowi 100% uwagi.

Kontakt z terapeutą

Terapeuta jest do Państwa dyspozycji przez cały okres terapii i po jej zakończeniu. Zapewniamy kontakt telefoniczny, mailowy i w formie czatu on-line.

Doświadczeni specjaliści

Posiadamy bogate doświadczenie kliniczne i szeroką wiedzę merytoryczną. Legitymujemy się dyplomami uznanych w kraju i za granicą jednostek naukowych.

Indywidualne gabinety

Terapeuta pracuje z pacjentem w indywidualnym gabinecie. Pozwala to lepiej skupić się na terapii oraz zapewnia poufność przekazywanych informacji.

Fizykoterapia i kinesiotaping w cenie zabiegów

Zabiegi fizykoterapii i kinesiotaping są w cenie terapii podstawowej. Nie popieramy za nie dodatkowych opłat.

Pewni partnerzy

Współpracujemy z rzetelnymi firmami medycznymi i indywidualnymi specjalistami, którzy uzupełniają naszą ofertę terapeutyczną i diagnostyczną.

REHABILITACJA

Rehabilitacja narządu ruchu jest naszą główną specjalizacją.Podejmujemy się rehabilitacji w schorzeniach ortopedycznych, sportowców, kobiet w ciąży. Leczymy większość dysfunkcji układu ruchu. Pomagamy w powrocie do zdrowia dzięki przywracaniu utraconych funkcji i redukcji dolegliwości bólowych. Pracujemy z pacjentami w każdej grupie wiekowej.

Umów wizytę

SKUTECZNOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO

Rehabilitacja musi być skuteczna i przede wszystkim bezpieczna. Aby spełnić te warunki dbamy o stały rozwój zawodowy oraz współpracujemy z innymi specjalistami poszerzając możliwości leczniczo – diagnostyczne.

W realizacji planów leczniczych stosujemy nowoczesne formy rehabilitacji ukierunkowane na terapię wszystkich struktur aparatu ruchu. Możemy efektywnie wpływać na zaburzenia w obrębie stawów, mięśni, tkanki powięziowej, struktur nerwowych.

Bez nazwy-1

Rehabilitacja w przebiegu dolegliwości bólowych jest skuteczną formą redukcji bólu. Fizjoterapeuta może zarówno wspomagać leczenie farmakologiczne ale przede wszystkim umożliwia likwidację zaburzeń bólowych z pominięciem środków farmakologicznych. 

Co leczymy

 • Choroby kręgosłupa: dyskopatia, rwy ramienna, kulszowa, udowa, stenoza kanału kręgowego, konflikty korzeniowe i inne;
 • Mięśniobóle w wyniku urazów i przeciążeń;
 • Stany po urazach: złamania, skręcenia, zwichnięcia, stłuczenia;
 • Bóle w przebiegu ciąży i po porodzie;
 • Bóle spowodowane wadami postawy: zaburzenia osi kończyn (koślawość, szpotawość), wady kręgosłupa, płaskostopie, inne.

Powyżej wymieniliśmy najbardziej typowe zespoły bólowe, które leczymy. Jeśli na liście nie ma jednostki chorobowej która powoduje ból w Twoim przypadku zadzwoń do nas i zapytaj czy możemy Ci pomóc.

Prawdiłowe funkcjonowanie układu ruchu determinuje naszą rolę w życiu rodzinnym, zawodowym i społecznym. Zaburzenia w obrębie funkcji lokomocyjnych, chwytnych, podporowych ograniczają nasze życie i potrafią wykluczyć z wielu istotnych dla naszego bezpieczeństwa procesów. Dlatego każdy u kogo wystąpi zaburzenie zakresu ruchu, siły mięśniowej lub kontroli neuromotorycznej dąży do jak najszybszego powrotu utraconych zdolności motorycznych. Rehabilitacja jest istotnym czynnikiem mogącym znacznie przyśpieszyć powrót utraconych funkcji oraz przeciwdziałać ponownym czynnikom urazogennym.

Pomagamy przywrócić następujące funkcje:

 • Siłę mięśniową;
 • Zakres ruchu;
 • Kontrolę czucia ciała;
 • Zaburzoną lokomocję.

Wspieramy sportowców na każdym poziomie zaawansowania między innymi poprzez:

 • Terapię urazów;
 • Trening funkcjonalny;
 • Support na zawodach;
 • Ocenę ryzyka kontuzji.

Staramy się udzielać wyczerpujących informacji na temat leczonych schorzeń i sposobów ich terapii. Zdajemy sobie jednak sprawę, że niektóre informacje mogą wymagać uzupełnienia i rozwinięcia. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące metodyki naszej pracy, organizacji placówki, terminów wizyt. Zapraszamy do kontaktu!

Send messageclear

JAK POMAGAMY W POWROCIE DO ZDROWIA

Nowoczesne metody

Pracujemy uznanymi w świecie metodami terapeutycznymi m.in. Terapia Manualna OMT, McKenzie, PNF, Neuromobilizacje, Spiral Dynamic, Kinesiotaping, terapia punktów spustowych Trigger Points, terapia mięśniowo – powięziowa. Dzięki zastosowaniu szerokiego wachlarza technik, dużej znajomości biomechaniki, anatomii i fizjologii człowieka możemy skutecznie realizować plan terapii i dążyć do wyznaczanych celów .

Dokładna diagnostyka

Rozpoznanie schorzenia jest podstawą skutecznego leczenia. Przed podjęciem terapii bardzo dużo czasu potrafimy poświęcić na rozpoznanie i zdefiniowanie źródła bólu lub zaburzonej funkcji. W tym celu przeprowadzamy dokładne badanie funkcjonalne oraz w określonych przypadkach prosimy o wykonanie badań dodatkowych. Do terapii przystępujemy gdy jesteśmy pewni co leczymy ponieważ tylko wtedy możemy dobrać odpowiednie metody pracy.

Kompleksowość

Prowadzimy kompleksową terapię narządu ruchu. Oznacza to, że problem zdrowotny analizujemy przez pryzmat funkcji całego ciała nie ograniczając się do miejsca występowania bólu lub zaburzenia funkcji. Zwracamy uwagę na wszystkie łańcuchy przyczynowo skutkowe prowadzące to zaburzenia funkcji lub bólu. Korygujemy negatywne wzorce ruchowe wykonywane w całym cyklu dobowym, stosujemy szeroki wachlarz zabiegów manualnych, ćwiczeń funkcjonalnych, fizykoterapii będącej zawsze w cenie zabiegów podstawowych.

CO MÓWIĄ O NAS PACJENCI

Opinia pacjentów jest dla nas najważniejszym poza mierzonym w mocy, centymetrach i skali bólu wyznacznikiem jakości naszej pracy. Możemy poszczycić się 100% współczynnikiem pozytywnych komentarzy. O to wybrane z nich.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Email:
kontakt@fizjoporadnia.pl

Numer telefonu:
510 971 426

NAPISZ DO NAS

Zostaw wiadomośćclear

Trafiłem do Marcina z polecenia z bólami piszczeli nawracającymi po treningach. Po dokładnym badaniu i wywiadzie Marcin dobrał mi wkładki ortopedyczne, w których biegam już ponad pół roku. Zupełnie inny komfort funkcjonowania, na początku tylko trenowałem w nich a teraz mam je we wszystkich butach non stop. Moje nogi poddawane są ogromnym przeciążeniom, wkładki dają dodatkową amortyzację i stabilizację stopy. Odkąd w nich trenuje zniknęły moje problemy z piszczelami i poprawiłem swoje wyniki 🙂 Nie wyobrażam sobie biegania bez wkładek. Polecam!!!

Piotrek
Opinia z portalu Znanylekarz.pl

Zdecydowanie polecam! Trafiłam do Pana Marcina ledwo chodząc. Moje plecy odmówiły posłuszeństwa (uszkodzenie krążka) i nie byłam w stanie normalnie funkcjonować. Dodatkowo – silny ucisk na nerw kulszowy! Wszystkie ruchy były bardzo bolesne. Po kilku tygodniach dość intensywnej terapii wszystkie objawy zniknęły. 100% skuteczniści, doskonały specjalista!

Patrycja
Opinia z portalu Znanylekarz.pl

Doświadczenie, wiedza, empatia tak mogę ocenić tego fizjoterapeutę. Pomógł mi w cieśni kanału nadgarstka. Bardzo skuteczna terapia minęły już 3 miesiące od ostatniej wizyty i jak do tej pory nie ma śladu choroby. Nadmienię jeszcze, że Marcin wyleczył mojego ojca z dyskopatii. Można powiedzieć, że jest to już terapeuta rodzinny 🙂 Zdecydowanie godny polecenia.

Mon Ryba
Opinia z portalu Znanylekarz.pl

Dobry fachowiec wie co robi, działa metodycznie i bardzo logicznie. Bylem zakwalifikowany do operacji kręgosłupa dzięki p. Marcinowi okazała się ona zbędna. Na duży plus muszę zaliczyć to że doskonale wytłumaczył mi mój problem i dokładnie poinformował o tum co będziemy robić. Podczas terapii czułem się bezpiecznie i dokładnie wiedziałem co się ze mną dzieje. Dostałem tez wiele praktycznych wskazówek dzięki którym wiem już jak postępować na co dzień żeby ustrzec się nawrotu dyskopatii. Zdecydowanie polecam tego terapeutę.

Marek Hilarek
Opinia z portalu Znanylekarz.pl

Moja przygoda z dolegliwościami kręgosłupa zaczęła się w listopadzie ubiegłego roku. Straciłem czucie w lewej nodze, a co za tym idzie, również siłę mięśniową – przyczyna: wielopoziomowa dyskopatia. Po wykonaniu rezonansu lekarz (neurochirurg) stwierdził, iż moje szanse na wyjście z tego bez operacji są nikłe, lecz po dokładnym wywiadzie zasugerował próbę podjęcia rehabilitacji – wtedy właśnie trafiłem do Pana Marcina, który dosłownie uratował moje zdrowie. Po dużym bólu w odcinku lędźwiowym, utracie czucia w lewej nodze oraz degeneracji nerwu kulszowego nie ma już śladu. Osoba wyrozumiała, o ogromnych kompetencjach i, co ważne, dużej cierpliwości i zapale do pracy – Panie Marcinie dziękuję… Pozdrawiam, Łukasz.

Łukasz
Opinia z portalu Znanylekarz.pl

GABINET REHABILITACJI FIZJOPORADNIA

Wracaj do zdrowia!