SYLWESTER Z JOGĄ

DLA KRĘGOSŁUPA

W GÓRACH

BRENNA

DOLINA LEŚNICY

SKI & SPA RESORT

27 grudnia 2022 – 2 stycznia 2023

7 dni ćwiczeń

12 sesji jogi dla kręgosłupa!

SYLWESTER Z JOGĄ DLA KRĘGOSŁUPA W GÓRACH

BRENNA – DOLINA LEŚNICY SKI & SPA RESORT

27 grudnia 2022 – 2 stycznia 2023

7 dni ćwiczeń – 12 sesji jogi dla kręgosłupa!

JOGA DLA KRĘGOSŁUPA

Serdecznie zapraszamy na Sylwestra z Jogą Dla Kręgosłupa

BRENNA – DOLINA LEŚNICY SKI & SPA RESORT

27 grudnia 2022 – 2 stycznia 2023

7 dni ćwiczeń

12 sesji jogi dla kręgosłupa!


W trakcie 7 dniowego pobytu, będziemy zajmować się przeciwdziałaniem skutkom długotrwałego siedzenia oraz innych przeciążeń układu ruchu, wynikających z życia w ciągłym napięciu fizycznym i psychicznym.

Ćwiczymy 2 razy dziennie po 1,5 godziny. Nasz system ćwiczeń oparty jest na metodzie jogi według B.K.S. Iyengara. Jest to bardzo popularny i niezwykle uniwersalny system ćwiczeń, którego praktykę można rozpocząć w każdym etapie życia, niezależnie od wieku i aktualnej kondycji fizycznej.

Nasze ćwiczenia oparte są na autorskiej modyfikacji i specjalnie dobrane do leczenia i profilaktyki bólu i zespołów napięciowych układu ruchu.

Odpowiednia stabilizacja, stosunek do grawitacji, timing (element czasowy!), oddech – to główne komponenty pracy. Skupimy się na przekierowaniu ruchu przepływu krwi, limfy, impulsów nerwowych, uwagi i energii z miejsc przeciążonych do tych zamrożonych w naszym ciele.
Efektem jest ożywienie we wszystkich rejonach. Warto poświęcić kilka godzin dla siebie, by wspólnie: odciążyć przeciążone – działa przeciwbólowo, odmrozić zamrożone – działa psychoterapeutycznie, by od dolnych pleców rozpocząć przywracanie lekkości życia!

Brenna

Brenna to urocza górska miejscowość, położona w województwie śląskim w dolinie rzeki Brennicy, otoczona malowniczymi szczytami Beskidu Śląskiego pomiędzy Ustroniem a Szczyrkiem. Brenna jest doskonałym miejscem do wypoczynku w ciszy i otoczeniu przyrody. Latem do dyspozycji turystów są przepiękne szlaki górskie, zarówno do biegania jak i spacerów. Miłośnicy dwóch kółek znajdą tu aż 10 specjalnie przygotowanych szlaków rowerowych o różnorodnej trudności oraz wypożyczalnię rowerów. Ponadto znajduje się tu jedno z nielicznych w Polsce obserwatoriów nietoperzy, ośrodki jazdy konnej, muzea i zabytki regionalne.

Zimą Dolina Leśnicy oferuje blisko 2 km dośnieżanych i naświetlonych tras narciarskich, które stanowią część kompleksu.

Co będziemy robić

W cenie pobytu 

Joga Medyczna – 14 sesji x 1,5h

Motywem przewodnim naszego obozu będzie praca nad ciałem i jego blokadami. Zajmiemy się kompensacją negatywnych czynników oddziałujących na kręgosłup i plecy. Skupimy się w głównej mierze na dolnej partii kręgosłupa, ale nie pominiemy przy tym reszty ciała. Ćwiczenia są tak dobrane aby każdy, niezależnie od stopnia wytrenowania mógł je wykonywać. Ważnym elementem będzie aspekt edukacyjny. Zależy nam aby uczestnicy i uczestniczki naszego turnusu mogli wynieść z niego umiejętność podobnego treningu, samodzielnie w warunkach domowych, przez cały rok. Zajęcia prowadzone są przez doświadczoną fizjoterapeutkę, joginkę, instruktorkę technik zdrowotnych. Jest to specjalistka z kilkunastoletnim doświadczeniem w pracy z ciałem na bazie jogi.

Warsztaty z technik autoterapii bólu pleców – jeden panel warsztatowy wykład + praktyka. Bez ograniczeń czasowych, zakończymy po ostatnim pytaniu uczestników.

Kolejnym elementem będą szkolenia w formie wykładów i praktycznych warsztatów z technik autoterapii zespołów bólowych kręgosłupa i pleców. Zostaną przedstawione w przystępnej formie najczęściej występujące czynniki bólu pleców m.in. dyskopatia, zaburzenia stawowe, ból pochodzenia więzadłowego. Następnie uczestnicy poznają metody radzenia sobie z tymi specyficznymi dysfunkcjami. Kontekst warsztatów powstał na bazie kilkunastu lat pracy klinicznej fizjoterapeuty który je Państwu przedstawi. Są to po prostu problemy z którymi zmaga się większość pacjentów gabinetów fizjoterapeutycznych. Teraz będziecie mogli je poznać i dowiedzieć się jak sobie z nimi poradzić.

Strefa spa

Do dyspozycji naszych gości będzie strefa spa na terenie zakwaterowania: kryty basen z biczami wodnymi, jacuzzi, sauna parowa i sucha, siłownia.

Dodatkowo płatne

Każdy uczestnik będzie mieć możliwość odpłatnych indywidualnych konsultacji z fizjoterapeutą, na miejscu będzie można skorzystać również z masażu. Jednakże te dwa ostatnie elementy będą już dodatkowo płatne.

Warsztaty Zdrowotne
Warsztaty Zdrowotne

Nauka technik autoterapeutycznych, sposobów rozpoznawania rodzaju bólu i radzenia sobie z nim w warunkach domowych. Dawka teorii i bogatej praktyki. Dowiesz się co robić aby samemu wyleczyć najczęściej występujące zespoły bólowe w dolnej części kręgosłupa i pleców.

Konsultacje Fizjoterapeutyczne
Konsultacje Fizjoterapeutyczne

Indywidualne konsultacje z doświadczonym fizjoterapeutą klinicznym, specjalizującym się terapii kręgosłupa i pleców.

Masaże
Masaże

Będziesz mógł skorzystać z masażu leczniczego dowolnej części ciała.

SPA
SPA

Przez cały pobyt będą do Twojej dyspozycji: kryty basen, jacuzzi, sauny sucha i parowa, siłownia.

Turystyka
Turystyka

W okolicy znajduje się wiele szlaków do turystyki pieszej i rowerowej. Nieopodal miejsca zakwaterowania znajduje się wypożyczalnia rowerów górskich. Ponad to znajdziesz tu muzea i liczne zabytki regionalne.

Joga Dla Kręgosłupa
Joga Dla Kręgosłupa

10 sesji jogi dla kręgosłupa. Kompensacja, rozluźnienie, wzmocnienie, edukacja. To będzie przyświecać naszym ćwiczeniom. Wszystko pod okiem doświadczonej instruktorki jogi.

Skontaktuj się z nami 

w celu omówienia szczegółów

  Imię

  E-mail

  Telefon

  Temat

  Wpisz wiadomość


  Jesteśmy do Twojej dyspozycji

  Telefon: 510971426

  Instruktorzy

  Zuzanna Śmiechowska

  Fizjoterapeutka, instruktorka jogi 

  Fizjoterapeutka, arteterapeutka, nauczycielka jogi i relaksacji, instruktorka metody
  Pilates, miłośniczka tańca i ruchu.

  Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, gdzie uzyskała tytuł
  magistra fizjoterapii.
  Ukończyła studia podyplomowe Relaksacja i Joga oraz liczne kursy zawodowe.

  Wykazuje się umiejętnością szerokiego spojrzenia na stan zdrowia pacjenta w
  odniesieniu do metod fizjoterapeutycznych. Holistycznie podchodzi do dysfunkcji
  bólowych człowieka.

  Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w praktyce jogi. Podczas zajęć zwraca
  uwagę na ustawienie ciała w pozycji zgodnie z biomechaniką i fizjologią oraz na
  pracę z oddechem. Uważa, że joga uczy dużej świadomości swojego ciała,
  świadomego życia, bycia tu i teraz. Uczy pokory, cierpliwości, uważności i lepszego
  kontaktu ze sobą.

  Marcin Bacia

  Fizjoterapeuta, Terapeuta Manualny, Specjalista Terapii Neurodynamicznej.

  W trakcie 15 letniej praktyki klinicznej pomógł tysiącom chorym w dolegliwościach bólowych układu ruchu, współpracuje z cenionymi neurochirurgami w zakresie terapii schorzeń kręgosłupa. Na codzień prowadzi gabinet fizjoterapii w Warszawie. Nie lubi mówić o sobie, na temat swoich kompetencji woli słowa pacjentów i wyrażane przez nich opinie.

  W Brennej poprowadzi Warsztat z autoterapii zespołów bólowych kręgosłupa, oraz konsultacje fizjoterapeutyczne.

  Ramowy plan pobytu

  Dzień 1 (27.12.2022)

  1. Zakwaterowanie uczestników od godziny 16
  2. Joga Medyczna sesja popołudniowa godzina 17-18:30
  3. Kolacja godzina 19
  4. Oficjalne powitanie uczestników przez organizatorów, sprawy organizacyjne około godziny 21

  Dzień 2-6 (28.12.22-01.01.23)

  1. Śniadanie w formie bufetu godzina 8-10
  2. Joga Medyczna sesja poranna godzina 11-12:30
  3. Joga Medyczna sesja popołudniowa  godzina 17-18:30
  4. Obiadokolacja   godzina 19 (zupa w bemarze, 2 ciepłe dania gorące w podgrzewaczach z dodatkami, zimna płyta)

  Dzień 7  (02.01.23)

  1. Śniadanie od godziny 7 
  2. Joga Medyczna sesja poranna godzina 8-9:30

  Warsztaty z technik autoterapii zespołów bólowych kręgosłupa odbędą się drugiego i 3 dnia o godzinie 14, zakończenie warsztatów po ostatnim pytaniu uczestników.

  Konsultacje/zabiegi fizjoterapeutyczne i masaże (dodatkowo płatne) mogą odbywać się każdego dnia, zapisy przyjmowane będą na bieżąco na miejscu.

  Przedstawiony plan dnia docelowo może nieznacznie różnić się godzinami.

  Zakwaterowanie

  Będziemy w ośrodku Dolina Leśnicy Sky&Spa. To komfortowy obiekt rekreacyjno wypoczynkowy. Do dyspozycji gości znajdują się tu wygodne pokoje z łazienkami, wybrane pokoje posiadają prywatne tarasy z widokiem na góry. Ponadto dla naszych gości przewidziane jest bezpłatne korzystanie z sauny suchej i parowej, basenu, jacuzzi oraz siłowni, które znajdują się na terenie ośrodka.

  Oferujemy następujące warianty noclegów

  Pokoje w budynku hotelowym

  Pokoje znajdujące się w kameralnym, 2 kondygnacyjnym, 12 pokojowym, budynku hotelowym.
  We wszystkich znajdują się łóżka jednoosobowe, biurka, komody, szafy, zestawy do parzenia napojów gorących oraz łazienki z kabinami prysznicowymi.
  W pokojach studio dodatkowo znajduje się 2 osobowa kanapa. Wszystkie pokoje znajdują się w zasięgu bezprzewodowego internetu.

  Pokój 2 osobowy - ekonomy

  Brak miejsc

  Pow. 16 m2. Pokój z oddzielnym wejściem i widokiem na ogród wyposażony jest w 2 łóżka pojedyncze oraz telewizor z dostępem do kanałów satelitarnych, łazienka z ręcznikami, zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz woda mineralna.

  KOSZT POBYTU 

  2 osoby w pokoju – 2400 PLN/osobę

  Pokój 3 osobowy - studio

  Brak miejsc

  Pokoje studio są zlokalizowane na pierwszym piętrze i składają się z 2 pomieszczeń. Polecamy je dla grup 3 osobowych.

  Pokój z oddzielnym wejściem i widokiem na ogród wyposażony jest w 2 łóżka z możliwością złączenia + rozkładana kanapa w drugim pokoju, telewizor z dostępem do kanałów satelitarnych, łazienka z ręcznikami, zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz woda mineralna.

  KOSZT POBYTU 

  3 osoby w pokoju – 2600 PLN/osobę

  Pokój 2 osobowy - standard

  Brak miejsc

  Pow. 16 m2. Pokój z tarasem, wyposażony jest w 2 łóżka pojedyncze, telewizor z dostępem do kanałów satelitarnych, łazienka z ręcznikami, zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz woda mineralna.

  KOSZT POBYTU 

  2 osoby w pokoju – 2500 PLN/osobę

  Szczegóły płatności i rezerwacji pobytu

  Cennik

  CENNIK PODSTAWOWY

  POKÓJ 2 OSOBOWY STANDARD (2 OSOBY W POKOJU) – 2500 PLN/OSOBĘ (Brak miejsc)

  POKÓJ W OSOBOWY EKONOMY (2 OSOBY W POKOJU) – 2400 PLN/OSOBĘ (Brak miejsc)

  APARTAMENT 2 POKOJOWY TYPU STUDIO ( DO 3 OSÓB W POKOJU) – 2600 PLN/OSOBĘ  (Brak miejsc)

  OPŁATA MIEJSCOWA – 12 PLN/POBYT

  DOPŁATA ZA ZWIERZĘ DOMOWE – 80 PLN/POBYT

  USŁUGI DODATKOWE

  KONSULTACJE FIZJOTERAPEUTYCZNE/MASAŻE  – 180 PLN/50 MIN

  Podstawowy koszt pobytu zawiera: 

  Zakwaterowanie w wybranym wariancie noclegowym;

  Wyżywienie: śniadanie w formie bufetu + obiadokolacja – zupa w bemarze, 2 ciepłe dania gorące w podgrzewaczach z dodatkami, zimna płyta.

  Sesje Jogi Medycznej – łącznie 12 sesji;

  Warsztat autoterapii zespołów bólowych kręgosłupa;

  Korzystanie ze strefy SPA na terenie ośrodka do dyspozycji gości – sauna sucha i mokra, basen, jacuzzi

  Dodatkowo płatne: 

  Konsultacje i zabiegi fizjoterapeutyczne

  Masaże;

  Opłata miejscowa, zgodnie z taryfikatorem gminy (około 12 pln).

  W celu rezerwacji pobytu należy:

  Odwołanie pobytu

  1. Bezpłatne odwołanie pobytu i zwrot pełnej kwoty zadatku, możliwe jest do 30 dni przed rozpoczęciem turnusu, to jest do dnia 27 listopada 2022 r.
  2. Zgłaszającemu nie przysługuje zwrot zadatku, jeżeli odwoła pobyt po dniu 27 listopada 2022 r.
  3. W przypadku odwołania wyjazdu przez uczestnika po dniu 27 listopada 2022 r. istnieje możliwość przełożenia wyjazdu na inny termin (pod warunkiem organizacji kolejnych wydarzeń).

  Gwarancja COVID

  Gwarantujemy 100% zwrot kwoty zadatku w przypadku wprowadzenia obostrzeń pandemicznych, z powodu których będziemy zmuszeni zrezygnować z organizacji obozu.

  BRAK MIEJSC

  Obecnie wszystkie miejsca na pobyt są już zarezerwowane. Jeżeli chcesz zapisać się na listę rezerwową, napisz do nas na kontakt@fizjoporadnia.pl

   Imię i nazwisko

   E-mail

   Numer telefonu

   Liczba uczestników

   Wybierz swój pokój

   Rodzaj zakwaterowania

   Zwierzę domowe

   Potwierdź zapoznanie się z naszym regulaminem pobytu

   Zapoznałem się z treścią regulaminu pobytu i akceptuję jego postanowienia. Regulamin pobytu  Potwierdź zapoznanie się z naszą polityką przetwarzania danych osobowych Zapoznałem się z klauzulą informacyjną o polityce przetwarzania danych osobowych i RODO. Polityka przetwarzania danych osobowych i RODO 

    

   Regulamin Rezerwacji Pobytu

   Turnus Joga Dla Kręgosłupa 27 grudnia 2022  – 2 stycznia 2023

   Brenna, Dolina Leśnicy Sky&Spa Resort

    

   1. Dane organizatora turnusu: Fizjoporadnia sp. z o.o., Ul. Michałowskiego 6/83, 58-309 Wałbrzych, NIP 886-299-43-33, Regon, 365715012. Adres gabinetu fizjoterapii: ul. Świętokrzyska 35, lok. 172, 00-053 Warszawa.
   2. Termin i miejsce odbywania się turnusu: 27 grudnia 2022r. – 2 stycznia 2023 r., DOLINA LEŚNICY SKI & SPA RESORT, 43-438 Brenna, ul. Leśnica 153
   3. Zakwaterowanie w pokojach hotelowych 27 grudnia 2022r. od godziny 16, wymeldowanie uczestników z pokoi hotelowych 2 stycznia 2023r. do godziny 11
   4. W ramach uczestnictwa w turnusie uczestnikowi przysługuje:
    1. Zakwaterowanie w wybranym wariancie noclegowym;
    2. Wyżywienie: śniadanie w formie bufetu + obiadokolacja – zupa w bemarze, 2 ciepłe dania gorące w podgrzewaczach z dodatkami, zimna płyta.
    3. Sesje Jogi Medycznej – łącznie 12 sesji;
    4. Warsztat autoterapii zespołów bólowych kręgosłupa;
    5. Korzystanie ze strefy SPA na terenie ośrodka do dyspozycji gości – sauna sucha i mokra, basen, jacuzzi, siłownia.
   5. Dodatkowo płatne: 
    1. Konsultacje i zabiegi fizjoterapeutyczne
    2. Masaże;
    3. Opłata miejscowa, zgodnie z taryfikatorem gminy (około 12 pln).

   6. Opłaty

    

   Pokój

   Opis pokoju Cena

   Standard

   Pokój z tarasem, wyposażony jest w 2 łóżka pojedyncze, telewizor z dostępem do kanałów satelitarnych, łazienka z ręcznikami, zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz woda mineralna.

    

   2500 pln/osobę

   Ekonomy

   Pokój z oddzielnym wejściem i widokiem na ogród wyposażony jest w 2 łóżka pojedyncze oraz telewizor z dostępem do kanałów satelitarnych, łazienka z ręcznikami, zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz woda mineralna.

    

   2400 pln/osobę

   Apartament 2 pokojowy „Studio” Pokoje studio są zlokalizowane na pierwszym piętrze i składają się z 2 pomieszczeń. Polecamy je dla grup 3 osobowych.

   Pokój z oddzielnym wejściem i widokiem na ogród wyposażony jest w 2 łóżka z możliwością złączenia + rozkładana kanapa w drugim pokoju, telewizor z dostępem do kanałów satelitarnych, łazienka z ręcznikami, zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz woda mineralna.

    

   2500 pln/osobę

   Konsultacje fizjoterapeutyczne/masaże

   180 pln/50 minut

   Zwierzęta domowe

   Akceptowane są w pokojach typu standard i ekonomy.

   80 pln/cały pobyt

   Opłata „miejscowa”, płatna na miejscu.

   12 pln/pobyt

    

   7. Warunki rezerwacji i płatności

    

   W celu dokonania rezerwacji należy:

    

   a) Wypełnić formularz rezerwacji pobytu, dostępny pod adresem https://fizjoporadnia.pl/formularz-rezerwacji-pobytu-sylwester-z-joga-dla-kregoslupa-27-12-22-02-01-23/

    b) Wpłacić zadatek 50% całkowitych kosztów pobytu, na rachunek organizatora,  mBank 02 1140 2004 0000 3102 7653 1273,

   w terminie nieprzekraczającym trzech dni od daty wypełnienia formularza rezerwacji pobytu.

   Wpłata zadatku jest warunkiem koniecznym do dokonania wiążącej rezerwacji pobytu.

   c) Pozostałą kwotę za pobyt należy uiścić najpóźniej do dnia 27 grudnia 2022 roku, przelewem na konto organizatora mBank 02 1140 2004 0000 3102 7653 1273, gotówką lub kartą płatniczą w dniu zakwaterowania na miejscu.

   8. Warunki rezygnacji z pobytu przez uczestnika

   a) Uczestnikowi przysługuje prawo do bezpłatnej rezygnacji z pobytu najpóźniej do dnia 27 listopada 2022r.

   b) Odwołanie pobytu po dniu 27 listopada 2022 r. – uczestnik zobowiązany jest do pokrycia 100% kosztów rezerwacji pobytu.

    

   9.  Warunki odwołania wydarzenia przez organizatora

   a) Organizatorowi przysługuje prawo do odwołania imprezy z powodu czynników od niego niezależnych (klęski żywiołowe, pandemie i inne wyczerpujące znamiona działania siły wyższej).

   b) Organizator ma prawo odwołania turnusu z powodu zbyt małej grupy uczestników.

   c) W sytuacjach życiowych, związanych z działaniem siły wyższej, organizator ma prawo odwołać imprezę, zmienić jej termin, zmienić kadrę instruktorską na profesjonalistów z proporcjonalnymi kompetencjami do tych, którzy byli znani uczestnikowi w dniu rezerwacji pobytu.

   d) W przypadku odwołania turnusu przez organizatora, uczestnikowi przysługuje 100% zwrot poniesionych kosztów, a organizator zobowiązanych jest do ich zwrotu w terminie 14 dni na rachunek bankowy uczestnika.

    

   10.  Uczestnik oświadcza, iż jest świadomy udziału w zajęciach jogi, które mają charakter ćwiczeń fizycznych i ponosi pewne ryzyko wynikające z tych ćwiczeń. Zna swój stan zdrowia i udział w zajęciach zgłasza na swoją odpowiedzialność.

   11. Uczestnik zapoznał się z klauzulą informacyjną o polityce przetwarzania danych osobowych i rodo, która jest integralną częścią regulaminu i została mu doręczona w wiadomości mailowej, drogą pocztową lub do rąk własnych.

   12.  Uczestnik potwierdza zapoznanie się z treścią regulaminu oraz polityką przetwarzania danych osobowych i je akceptuje. Akceptacja regulaminu nie wymaga formy pisemnej, odbywa się poprzez zaznaczenia pola „Zapoznałem się z treścią regulaminu pobytu i akceptuję jego postanowienia.” w elektronicznym formularzu rezerwacji pobytu, którego adres zamieszczony jest w pkt. 7 a niniejszego regulaminu.

   Sprawdź na mapie

   Sylwester z Jogą Dla Kręgosłupa

   27.12.2022-02.01.2023

   Dolina Leśnicy Sky&Spa Resort

   Leśnica 153, 43-438 Brenna

   Skontaktuj się z nami 

   w celu omówienia szczegółów

    Imię

    E-mail

    Telefon

    Temat

    Wpisz wiadomość


    Jesteśmy do Twojej dyspozycji

    Telefon: 510971426