Jak ubrać się na pierwszą wizytę

Podczas pierwszej wizyty konieczne jest przeprowadzenie dokładnego badania. Prosimy przygotować sobie na nią niekrępujący strój, może być dres lub innego rodzaju wygodne nieograniczające ruchów ubranie.

Bielizna osobista

W celach diagnostycznych lub w trakcie zabiegu możecie zostać Państwo poproszeni o zdjęcie niektórych części garderoby, np. spodni lub bluzki. Prosimy więc o przyjście na wizytę w bieliźnie, która w przypadku konieczności jej odsłonięcia nie będzie dla Państwa krępująca.

Obuwie

Nie wymagamy zmiany obuwia. Prosimy jednak liczyć się koniecznością jego zdjęcia.

Badania obrazowe

Badania obrazowe typu RTG, MRI, CT, USG nie stanowią podstawy do oceny fizjoterapeutycznej i nie są one bezwzględnie wymagane. Niemniej jeśli została wykonana u Państwa tego rodzaju diagnostyka prosimy o przyniesienie wyników na pierwszą wizytę.

Dokumentacja medyczna

Jeśli posiadają Państwo dokumentację medyczną z dotychczasowego leczenia w postaci kart wypisowych ze szpitala, opinii lekarskich, przebiegu dotychczasowej rehabilitacji etc., prosimy o udostępnienie nam tych dokumentów podczas pierwszej wizyty.

Farmakoterapia

Istotne mogą być dla nas informacje na temat leków jakie Państwo przyjmują, w szczególności jeśli są to leki brane w dniu zabiegowym. Jeżeli mają Państwo wątpliwości, pytania lub obawy dotyczące przebiegu terapii pomożemy Państwu je rozwiązać przy bezpośrednim kontakcie telefonicznym lub mailowym.

Staramy się udzielać wyczerpujących informacji. Jeśli na liście nie ma interesującego Cię tematu napisz do nas. Na pewno szybko odpowiemy na Twoje pytanie związane z organizacją pracy gabinetu.

ZWERYFIKOWANE OPINIE PACJENTÓW

opnie pochodzą z portalu Znany Lekarz i aplikacji Booksy

wybrane z ponad 200 pozytywnych opinii

Nasz Mail

kontakt@fizjoporadnia.pl

Zadzwoń do nas!

Adres Gabinetu

Warszawa

Ul. Świętokrzyska 35, domofon 172

20 piętro

Jesteśmy przy samym wyjściu z Metra Świętokrzyska (budynek z McDonalds).

 

WYŚLIJ WIADOMOSĆ!