Uraz typu smagnięcia biczem

Rehabilitacja dyskopatii

Rehabilitacja nuerofunkcjonalna

Stawy krzyżowo biodrowe

Ponad 150 wiarygodnych opinii pacjentów

w portalu ZnanyLekarz

Wybrane opinie pacjentów z portalu Znany Lekarz

Trafiłem do Marcina z polecenia z bólami piszczeli nawracającymi po treningach. Po dokładnym badaniu i wywiadzie Marcin dobrał mi wkładki ortopedyczne, w których biegam już ponad pół roku. Zupełnie inny komfort funkcjonowania, na początku tylko trenowałem w nich a teraz mam je we wszystkich butach non stop. Moje nogi poddawane są ogromnym przeciążeniom, wkładki dają dodatkową amortyzację i stabilizację stopy. Odkąd w nich trenuje zniknęły moje problemy z piszczelami i poprawiłem swoje wyniki 🙂 Nie wyobrażam sobie biegania bez wkładek. Polecam!!!

PiotrekOpinia z portalu Znanylekarz.pl

Zdecydowanie polecam! Trafiłam do Pana Marcina ledwo chodząc. Moje plecy odmówiły posłuszeństwa (uszkodzenie krążka) i nie byłam w stanie normalnie funkcjonować. Dodatkowo – silny ucisk na nerw kulszowy! Wszystkie ruchy były bardzo bolesne. Po kilku tygodniach dość intensywnej terapii wszystkie objawy zniknęły. 100% skuteczniści, doskonały specjalista!

PatrycjaOpinia z portalu Znanylekarz.pl

Doświadczenie, wiedza, empatia tak mogę ocenić tego fizjoterapeutę. Pomógł mi w cieśni kanału nadgarstka. Bardzo skuteczna terapia minęły już 3 miesiące od ostatniej wizyty i jak do tej pory nie ma śladu choroby. Nadmienię jeszcze, że Marcin wyleczył mojego ojca z dyskopatii. Można powiedzieć, że jest to już terapeuta rodzinny 🙂 Zdecydowanie godny polecenia.

Mon RybaOpinia z portalu Znanylekarz.pl

Dobry fachowiec wie co robi, działa metodycznie i bardzo logicznie. Bylem zakwalifikowany do operacji kręgosłupa dzięki p. Marcinowi okazała się ona zbędna. Na duży plus muszę zaliczyć to że doskonale wytłumaczył mi mój problem i dokładnie poinformował o tum co będziemy robić. Podczas terapii czułem się bezpiecznie i dokładnie wiedziałem co się ze mną dzieje. Dostałem tez wiele praktycznych wskazówek dzięki którym wiem już jak postępować na co dzień żeby ustrzec się nawrotu dyskopatii. Zdecydowanie polecam tego terapeutę.

Marek HilarekOpinia z portalu Znanylekarz.pl

Marcin Bacia ma super podejście do pacjentów, zaangażowany w pracę. Ma dużą wiedzę i jest bardzo profesjonalny, polecam!

OlgaOpinia z portalu Znanylekarz.pl

Moja przygoda z dolegliwościami kręgosłupa zaczęła się w listopadzie ubiegłego roku. Straciłem czucie w lewej nodze, a co za tym idzie, również siłę mięśniową – przyczyna: wielopoziomowa dyskopatia. Po wykonaniu rezonansu lekarz (neurochirurg) stwierdził, iż moje szanse na wyjście z tego bez operacji są nikłe, lecz po dokładnym wywiadzie zasugerował próbę podjęcia rehabilitacji – wtedy właśnie trafiłem do Pana Marcina, który dosłownie uratował moje zdrowie. Po dużym bólu w odcinku lędźwiowym, utracie czucia w lewej nodze oraz degeneracji nerwu kulszowego nie ma już śladu. Osoba wyrozumiała, o ogromnych kompetencjach i, co ważne, dużej cierpliwości i zapale do pracy – Panie Marcinie dziękuję… Pozdrawiam, Łukasz.

ŁukaszOpinia z portalu Znanylekarz.pl

Dziękuję za udaną terapię. Miło po wielu tygodniach pozbyć się uciążliwego bólu. Do P. Marcin trafiłem po zupełnie nie udanej terapii u jednego z mocno ogłaszających się w internecie „specjalistów”. Po nie udanej terapii przestraszony poszedłem do lekarza, który polecił mi Marcina jako ostatnie koło ratunkowe. Miałem powiedziane jak się u niego nie uda to operacja kręgosłupa. Całe szczęście udało się i operacji nie ma i myślę, że nie będzie. Dzięki za pomoc, wdzięczny Pacjent.

PawełOpinia z portalu Znanylekarz.pl

Dobry fachowiec. Konkretny, rzetelny, uczciwy. Nie naciąga na niepotrzebne wizyty. Mój problem z kręgosłupem szybko zdiagnozował, przeprowadził efektywną terapię i udzielił instrukcji do domu. Lekarz, u którego byłam przed wizytą u p. Marcina potrafił tylko przepisać mi leki co oczywiście w niczym nie pomogło. Oby więcej takich specjalistów.

Marta R.Opinia z portalu Znanylekarz.pl

Do Pana Marcina trafiłem z polecenia. Dzięki zastosowanej terapii zostałem wyprowadzony z dużej dyskopatii w odcinku lędźwiowym. Na duży plus zaliczam wysoką wiedzę i umiejętność jej przekazania, cierpliwość i dobre planowanie terapii. Dziękuję, Marek.

Gajewski MarekOpinia z portalu Znanylekarz.pl

Serdecznie polecam! Fachowa i rzetelna opieka, dzięki której mój kręgosłup mógł wrócić do normalnej aktywności, a ja mogę wreszcie wykonywać swoją pracę bez poprzednich obciążeń.  Atutem jest przyjazna atmosfera oraz gotowość do odpowiedzi na wszelkie pytania.

Katarzyna Danys – LasekArcheolog

Przed pierwszą wizytą nie byłem w stanie w ogóle kręcić ręką wokół osi przedramienia, jedynie minimalnie ruszałem nadgarstkiem.  Po rehabilitacji mam pełen wyprost, możliwość obrotu wokół osi taką samą jak w zdrowej ręce. Polecam!

Tomasz KabałaInformatyk

Przyszedłem do Marcina z celem poprawienia mojej nieprawidłowej postawy pleców spowodowanej hiper-lordozą. Po kilku zajęciach zauważyłem nie tylko poprawę postawy moich pleców ale także pozytywną zmianę w ogólnym samopoczuciu. Bardzo polecam!

Zdzisław DębskiKonserwator zabytków

Zdecydowanie polecam 🙂 profesjonalista! Nie tylko absolutnie kompetentny Fizjoterapeuta, ale również wspaniały miły człowiek ,bardzo uprzejmy. Dokładnie omawia chorobę oraz możliwości leczenia. Skrupulatnie diagnozuje a co najważniejsze POMAGA. Polecam wszystkim sportowcom.

Joanna LeonowiczInstruktor fitness.

Do Marcina zgłosiłam się z płaskostopiem poprzecznym. Spotkałam się z fachową obsługą, już po kilku wizytach poczułam wyraźną poprawę. Jest osobą miła, cierpliwą, posiadającą dużą fachową wiedzę. Godny polecenia.

Barbara SobczakOpinia z portalu Znanylekarz.pl

Zdecydowanie polecam Marcina do zwalczania dolegliwości bólowych kręgosłupa. Prowadził mnie od mniej więcej 25 tygodnia ciąży i jestem pewna, że gdyby nie jego fachowa pomoc okres ten byłby znacznie trudniejszy. Cierpliwy z dużą wiedzą, empatią i zaangażowaniem. I najważniejsze w mojej ocenie rozsądny człowiek nie podejmujący ryzykownych działań.

AnnaOpinia z portalu Znanylekarz.pl

Fizjoterapeuta z powołaniem i dużą wiedzą. Cierpliwie słucha pacjenta, szczegółowo diagnozuje i przystępnie tłumaczy, jak krok po kroku wyjść z sytuacji chorobowo-bólowej. Mam z nim kontakt od 4 lat i zawsze był w stanie skutecznie pomóc mi w nawracających problemach z kręgosłupem. Poza tym jest osobą miłą, dowcipną i empatyczną, dzięki czemu terapia przebiega w przyjemnej atmosferze co nieraz pozwala zapomnieć o silnym bólu. Był także w stanie pomóc innym osobom z mojej rodziny

AnetaOpinia z portalu Znanylekarz.pl

Jest profesjonalny, dostosowuje terapie do pacjenta, uczciwie o wszystkim informuje i pomaga wyjsc z bolowych sytuacji

Alina R.Opinia z portalu Znanylekarz.pl

Dobry fachowiec. Konkretny, rzetelny, uczciwy. Nie naciąga na niepotrzebne wizyty. Mój problem z kręgosłupem szybko zdiagnozował, przeprowadził efektywną terapię i udzielił instrukcji do domu. Lekarz, u którego byłam przed wizytą u p. Marcina potrafił tylko przepisać mi tramal co oczywiście w niczym nie pomogło. Oby więcej takich specjalistów.

Marta R.Opinia z portalu Znanylekarz.pl

Zdecydowanie polecam Marcina Bacia do zwalczania dolegliwości bólowych kręgosłupa. Prowadził mnie od mniej więcej 25 tygodnia ciąży i jestem pewna, że gdyby nie jego fachowa pomoc okres ten byłby znacznie trudniejszy. Cierpliwy z dużą wiedzą, empatią i zaangażowaniem. I najważniejsze w mojej ocenie rozsądny człowiek nie podejmujący ryzykownych działań.

AnnaOpinia z portalu Znanylekarz.pl

Polecam serdecznie. W kilka wizyt doprowadził mi do porządku kręgosłup po wypadku samochodowym (zeskok z nasypu na płaską drogę). Jak przyszedłem, ledwo chodziłem, a po tygodniu i kilku dniach wszystko działało jak należy. Polecam szczególnie rowerzystom, facet ma pojęcie, sam jeździ i do tego fajnie się z nim gada.

Mateusz K.Opinia z portalu Znanylekarz.pl

Jest profesjonalny, dostosowuje terapie do pacjenta, uczciwie o wszystkim informuje i pomaga wyjsc z bolowych sytuacji

Alina R.Opinia z portalu Znanylekarz.pl

Marcin rehabilitował moje kolano po rekonstrukcji wiązadła krzyżowego. Dziś regularnie biegam, jeżdżę na rowerze i gram w piłkę nożną, co świadczy o tym, że dobrze wykonał swoją pracę. To prawdziwy fizjoterapeuta – pasjonat, który wie co robi. Dodatkowo na plus – dobry kontakt i empatia. Polecam!

SylwiaOpinia z portalu Znanylekarz.pl

Serdecznie polecam ! Kontakt z p. Marcinem jest bardzo dobry. Jest rzetelny, empatyczny, ma dużą wiedzę, cierpliwie słucha i odpowiada na każe pytanie. Dzięki wdrożonym w leczenie odpowiednim technikom, wracam do aktywności sprzed wypadku. Świetny fizjoterapeuta i pogodny człowiek 🙂

KalinaOpinia z portalu Znanylekarz.pl

Bardzoo dobry fizjoterapeuta! Rzetelny, konkretny, pozytywny. Postawił mnie na nogi bez operacji i innych zabiegów. Da się! Mimo, że lekarze mówili co innego 🙂 Szczerze polecam!

Vi. Q.Opinia z portalu Znanylekarz.pl

Polecam serdecznie. W kilka wizyt doprowadził mi do porządku kręgosłup po wypadku samochodowym (zeskok z nasypu na płaską drogę). Jak przyszedłem, ledwo chodziłem, a po tygodniu i kilku dniach wszystko działało jak należy. Polecam szczególnie rowerzystom, facet ma pojęcie, sam jeździ i do tego fajnie się z nim gada.

rudyyyOpinia z portalu Znanylekarz.pl

Serdecznie polecam ! Kontakt z p. Marcinem jest bardzo dobry. Jest rzetelny, empatyczny, ma dużą wiedzę, cierpliwie słucha i odpowiada na każe pytanie. Dzięki wdrożonym w leczenie odpowiednim technikom, wracam do aktywności sprzed wypadku. Świetny fizjoterapeuta i pogodny człowiek 🙂

KalinaOpinia z portalu Znanylekarz.pl

Zdecydowanie polecam 🙂 profesjonalista!!!!!!!! Nie tylko absolutnie kompetenty Fizjoterapeuta, ale rownież wspanialy miły czlowiek ,bardzo uprzejmy, Poświęca dużo czasu swoim pacjentom ,dokladnie omawia chorobę oraz możliwości leczenia. Skrupulatnie diagnozuje, odpowiada na każde pytanie, nie ma problemu z kontaktem, bardzo cierpliwy i wyrozumiały. 🙂 a co najważniejsze POMAGA i szybko stawia na nogi. Polecam wszystkim sportowcom, ponieważ Marcin rownież jest bardzo aktywnym człowiekiem , dzięki temu osoby aktywne chcące wrócić po kontuzji do swojej ukochanej aktywności mogą na niego liczyć

Joanna Zabłocka-LeonowiczInstruktorka fitness

Serdecznie polecam! Fachowa i rzetelna opieka, dzięki której mój kręgosłup mógł wrócić do normalnej aktywności, a ja mogę wreszcie wykonywać swoją pracę bez poprzednich obciążeń. Atutem p. Marcina jest przyjazdna atmosfera, w której wykonuje się ćwiczenia z przyjemnością oraz gotowość do odpowiedzi na wszelkie pytania związane z dręczącymi dolegliwościami.

Katarzyna LasekKonserwatorka zabytków

Umów wizytę!